Založit webové stránky nebo eShop

TJ KOPISTY

Rozlosování - tabulka - soupiska

Okresní přebor  žáků  -  2017 -podzim

                          Rozpis mistrovských zápasů - žáci podzim 2017 (E1A)
kolo den datum zápas výkop sraz odjezd
1 SO 09.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol H. Jiřetín 10:00    
2 SO 16.09.17 TJ Kopisty - FK Havraň 10:00    
3 SO 23.09.17 TJ Sokol Obrnnice - TJ Kopisty 10:00    
4 SO 30.09.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Bečov 10:00    
5 SO 07.10.17 SFK Meziboří - TJ Kopisty 10:00    
6 SO 14.10.17 TJ Sokol H. Jiřetín - TJ Kopisty 10:00    
7 SO 21.10.17 FK Havraň - TJ Kopisty 10:00    
8 SO 28.10.17 TJ Kopisty - TJ Sokol Obrnice 10:00    
9 SO 04.11.17 TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty 10:00    
10 SO 11.11.17 TJ Kopisty - SFK Meziboří 10:00    

10. kolo                             TJ Kopisty  -  SFK Meziboří                   4 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Dlask, Tirpál, Blaha, Nistor,

                 Žalud   

                

Branky:       2         Zeman                    41', 56'

                     1         Kupec                     26'

                     1         Pech                        48'

9. kolo                             TJ Sokol Bečov - TJ Kopisty         2 : 0    (1 : 0)

Sestava:   Pagač,, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Plachý, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál, Plachý

                

Branky:                                                                                                                ŽK 

                  

7. kolo                             FK Havraň - TJ Kopisty         0 : 8    (0 : 5)

Sestava:   Pagač,, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál, Plachý

                

Branky:    1  Pech             4'                                                                                      ŽK 

                  1  Žalud            13'

                  2 Vyčichlo        20', 25'

                  1 Zeman            1'

                  2 Kut                 40', 50'

                  1 Kupec             57'

6. kolo                             TJ Sokol Horní Jiřetín - TJ Kopisty         7 : 0    (5 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:                                                                                               ŽK  25'   Žalud

5. kolo                             SFK Meziboří - TJ Kopisty         1 : 5    (1 : 3)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       3         Kupec                   8', 32', 34'

                     2         Dlask                     8', 50'

4. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol Bečov       5 : 4    (3 : 2)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Dlask, Nguyen Tri Dung, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       3         Dlask                    3', 9', 50'

                     1         Vyčichlo               26'

                     1         Blaha                    44'

3. kolo                             TJ Sokol Obrnice - TJ Kopisty         8 : 3    (3 : 1)

Sestava:   Plachý, Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Hotový, Pagač, Kupec, Vyčichlo, Zeman, Nistor, Dlask, Žalud,

                 Tirpál

                

Branky:       2         Kupec                   14, 60'

                     1         Pagač                    40'

2. kolo                             TJ Kopisty  -  FK Havraň       16 : 0   (9 : 0)

Sestava:   Plachý, Pech, Klokoč, Kut, Vyhnal, Zeman, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Dlask, Nguyen Tri Dung, Blaha,

                 Žalud, Tirpál

                

Branky:       5         Tirpál                    2', 21', 24', 52', 55'

                     4         Vyhnal                  3', 35', 40', 41'

                     3         Kupec                   7', 19', 65'

                     2         Žalud                    10', 66'

                     1         Blaha                    14'

                     1         Dlask                    56'

1. kolo                             TJ Kopisty  -  TJ Sokol H. Jiřetín       2 : 22    (0 : 12)

Sestava:   Pech, Blaha, Klokoč, Kut, Vyhnal, Zeman, Kupec, Vyčichlo, Nistor, Žalud, Plachý, Nguyen Tri Dung

                

Branky:       1         Kupec                    49'

                     1         Klokoč                   68'

             Přebor mladších žáků  -  2015 - 2016

                                  https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1474

 

 

21. kolo                     TJ Kopisty  -  SFK Meziboří       2 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Plachý, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Kut, Klokoč, Michna,

                 Tirpál, Žalud, Blaha, Sklenička 

Branky:       2         Kut                    53',  55'

                                                        Jaro 2016

20. kolo                     TJ Kopisty  -  VOLNO

19. kolo                     TJ Kopisty  -  TJ Chlumec                         7 : 3    (2 : 1)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Plachý, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Kut, Klokoč, Michna,

                 Tirpál, Žalud, Blaha, Sklenička 

Branky:       3         Čajkovský        11', 33', 47'

                     1         Karas                19'      

                     1         Michna             38'

                     1         Baláž                57'

                     1         Žalud                60'

 

 

 

 

18. kolo                     TJ Kopisty  -  FK Hrobčice                         4 : 0    (2 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál, Vyčichlo

                 Kut, Klokoč, Žalud

                

Branky:       9'    1 : 0    Žalud

                   28'    2 : 0    Karas

                   37'    3 : 0    Karas

                   45'    4 : 0    Baláž            

 

17. kolo                     T.J. Soběchleby - TJ Kopisty                         1 : 3    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál, Vyčichlo,

                 Kut, Klokoč,

                

Branky:       47' - 0 : 1    Kupec

                     48' - 0 : 2    Čajkovský

                     59' - 1 : 3    Michna                 

 

16. kolo                       TJ Kopisty  - MFK Most                       2 : 2    (1 : 2)  PK 2 : 3

Sestava:   Plachý, Pagač, Michna, Klokoč, Karas, Čajkovský, Blaha, Baláž, Šenkyřík, Tirpál

                

Branky:         8'     0 : 1    

                     11'     1 : 1    Tirpál

                     24'     1 : 2

                     55'     2 : 2    Blaha

15. kolo                     1 FC Hrob - TJ Kopisty                         5 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Blaha, Baláž, Čajkovský, Karas, Kupec, Michna, Pagač, Plachý, Tirpál

                

Branky:       32' - 1 : 0,    47' - 2 : 0,    50' - 3 : 0,   56' - 4 : 0,   60' - 5 : 0                 

 

 

 

14. kolo             TJ Kopisty -  Proboštov                           3 : 5    (2 : 2)

Sestava:   Šenkyřík, Karas, Michna, Tirpál, Vyčichlo, Baláž, Čajkovský, Kut, Pagač, Plachý, Blaha

                  Kupec, Žalud, Klokoč

                

Branky:        5'     1 : 0    Čajkovský 

                      7'     1 : 1    

                      9'     1 : 2    

                    16'     2 : 2    Pagač

                    47'     2 : 3

                    53'     2 : 4

                    60'     2 : 5

13. kolo             TJ Hvězda Trnovany - TJ Kopisty                         3 : 2    (2 : 1)

Sestava:   Plachý, Baláž, Karas, Pagač, Klokoč, Kut, Michna, Šenkyřík, Tirpál, Žalud, Čajkovský

                

Branky:       11'     1 : 0    

                     13'     1 : 1    Tirpál

                     24'     2 : 1    

                     44'     2 : 2    Michna

                     49'     3 : 2

12. kolo             TJ Kopisty - TJ Hrob                            8 : 0    (3 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Karas, Kut, Pagač, Michna, Biely, Sklenička, Baláž, Klokoč, Tirpál, Žalud, Plachý

                

Branky:        8'     1 : 0    Karas 

                    19'     2 : 0    Klokoč

                    25'     3 : 0    Biely

                    35'     4 : 0    Tirpál

                    41'     5 : 0    Plachý

                    43'     6 : 0    Tirpál

                    44'     7 : 0    Žalud

                    52'     8 : 0    Žalud                          

                                                Podzim 2015

11. kolo             TJ Kopisty - FK Hostomice                        3 : 9    (3 : 4)

Sestava:   Plachý, Baláž, Karas, Pagač, Klokoč, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Šenkyřík,

                 Kut, Blaha, Vyčichlo

Branky:        4'     1 : 0    Polívka 

                    17'     2 : 3    Raiminiu

                    28'     3 : 4    Polívka 

                    

10. kolo             SFK Meziboří - TJ Kopisty                    2 : 5    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Plachý, Pagač, Klokoč, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Kut, Karas         

Branky:      38'     0 : 1    Polívka 

                    41'     0 : 2    Tirpál

                    45'     0 : 3    Tirpál 

                    48'     0 : 4    Polívka

                    50'     0 : 5    Karas

9. kolo              TJ Kopisty                    volno

 

8. kolo             TJ Chlumec - TJ Kopisty                    2 : 0    (0 : 0)

Sestava:   Plachý, Blaha, Pagač, Michna, Baláž, Kut, Šenkyřík, Vyčichlo, Tirpál

Branky:     

7. kolo             FK Hrobčice - TJ Kopisty                    2 : 9    (0 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Vyčichlo, Blaha, Plachý, Pagač, Michna, Raiminius, Polívka, Kut, Suttner,

                 Sklenička, Karas, Baláž, Tirpál, Klokoč

Branky:      10'     0 : 1    Suttner 

                    18'     0 : 2    Suttner

                    22'     0 : 3    Raiminius 

                    32'     0 : 4    Polívka

                    34'     0 : 5    Polívka

                    38'     1 : 6    Suttner

                    41'     1 : 7    Polívka

                    48'     2 : 8    Polívka

                    55'     2 : 9    Baláž             

                    

                    

                    

6. kolo                   TJ Kopisty - T.J. Soběchleby                    2 : 4    (2 : 0)

Sestava:   Plachý, Kut, Baláž, Sklenička, Michna, Šenkyřík, Suttner, Tirpál, Pagač

Branky:      12'     1 : 0    Tirpál -PK

                    30'     2 : 0    Šenkyřík  

                    

5. kolo             Most B - TJ Kopisty                    2 : 1    (0 : 0)

Sestava:   Šenkyřík, Plachý, Pagač, Baláž, Raiminius, Polívka, Sklenička, Kut, Klokoč, 

Branky:      60'    2 : 1       Raiminius             

4. kolo             TJ Kopisty - 1FC Dubí                   1 : 4    (0 : 1)

Sestava:   Plachý, Kut, Baláž, Pagač, Sklenička, Blaha,  Raiminius, Polívka, Tirpál, Šenkyřík, Suttner,   

Branky:       39'    1 : 2        Suttner

                    

3. kolo             Proboštov - TJ Kopisty                    2 : 8    (1 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Baláž, Pagač,  Plachý, Michna, Raiminius, Polívka, Tirpál, Sklenička, Suttner,

                 Kut

Branky:      7', 34', 47' Suttner, 20' Raiminius, 27' Michna, 33' Polívka, 42' Sklenička, 51' Tirpál

2. kolo             TJ Kopisty - TJ Hvězda Trnovany                    0 : 3    (0 : 2)

Sestava:   Plachý, Blaha, Baláž, Sklenička, Michna, Raiminius, Klokoč, Tirpál, Šenkyřík, Karas, Suttner,   

                 Pagač

Branky:      

                    

 

1. kolo             TJ Hrob - TJ Kopisty                    1 : 7    (0 : 3)

Sestava:   Šenkyřík, Pagač, Klokoč, Karas, Michna, Baláž, Blaha, Plachý

Branky:      Blaha        3    (poprvé za mladší žáky) , Pagač    1, Klokoč   1, Karas  1, Baláž  1 

                    

TOPlist